• DOLAR
  6,8067
  %-0,11
 • EURO
  7,4240
  %-0,08
 • ALTIN
  377,90
  %-0,57
 • BIST
  8,3044
  %0,13
Ünlülerden 10 Kasım paylaşımları

Ünlülerden 10 Kasım paylaşımları

“Seni andığımız bir 10 Kasım daha Atatürk’üm. Açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta, hiç durmadan yürüyeceğime and içerim..”

 

BEHZAT UYGUR

"Fikirler ölmez... Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz... "
BEHZAT UYGUR “Fikirler ölmez… Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz… “

SELÇUK YÖNTEM

"Her zaman kalbimizdesin.."
SELÇUK YÖNTEM “Her zaman kalbimizdesin..”

CEM YILMAZ
CEM YILMAZ

DEFNE SAMYELİ

"Seni andığımız bir 10 Kasım daha Atatürk’üm. Açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta,
hiç durmadan yürüyeceğime and içerim.."
DEFNE SAMYELİ “Seni andığımız bir 10 Kasım daha Atatürk’üm. Açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta, hiç durmadan yürüyeceğime and içerim..”

DEMET EVGAR

"Bu topraklarda doğmuş bir kadın olarak, en büyük hediyemsin ... Seni anmak, suyun öte yanından ortak bir aşkı yad etmek demek... "
DEMET EVGAR “Bu topraklarda doğmuş bir kadın olarak, en büyük hediyemsin … Seni anmak, suyun öte yanından ortak bir aşkı yad etmek demek… “

ACUN ILICALI

"Vefatının 81. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle anıyorum."
ACUN ILICALI “Vefatının 81. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle anıyorum.”

ŞAHAN GÖKBAKAR

"Güzel adam; geride bıraktığın ülkeyi ve cumhuriyeti olduğu kadar, aynı zamanda mirasın olan değerleri, doğruları ve ilkeleri de koruyoruz merak etme... Sayende kafamız dik, yüreğimiz vatan sevgisiyle dolu, gururlu onurlu evlatlar olduk...İlkokulda "Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türküm diyene!" diye her bağırdığımızda biraz daha adam olduk...Seni gördükçe, seni tanıdıkça daha iyi bir insan olmayi, ilkeli durmayı, boyun eğmemeyi öğrendik. Hep mutluluk kapladı içimizi seni ve bizim için yaptıklarını düşününce. İki evladım var ellerinden öper Atam, onlara da anlatıyoruz öğretiyoruz seni annesiyle birlikte. Kimselere aldırmadan ve seni hiç unutmadan, unutturmadan yaşıyoruz... Gözün arkada kalmasın hiç...Nurlar içinde yat...İyi ki varsın güzel adam... Hep varsın... "
ŞAHAN GÖKBAKAR “Güzel adam; geride bıraktığın ülkeyi ve cumhuriyeti olduğu kadar, aynı zamanda mirasın olan değerleri, doğruları ve ilkeleri de koruyoruz merak etme… Sayende kafamız dik, yüreğimiz vatan sevgisiyle dolu, gururlu onurlu evlatlar olduk…İlkokulda “Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türküm diyene!” diye her bağırdığımızda biraz daha adam olduk…Seni gördükçe, seni tanıdıkça daha iyi bir insan olmayi, ilkeli durmayı, boyun eğmemeyi öğrendik. Hep mutluluk kapladı içimizi seni ve bizim için yaptıklarını düşününce. İki evladım var ellerinden öper Atam, onlara da anlatıyoruz öğretiyoruz seni annesiyle birlikte. Kimselere aldırmadan ve seni hiç unutmadan, unutturmadan yaşıyoruz… Gözün arkada kalmasın hiç…Nurlar içinde yat…İyi ki varsın güzel adam… Hep varsın… “

TÜRKAN ŞORAY

"erşeyimizi borçlu olduğumuz Atam seni çook özlüyoruz..."
TÜRKAN ŞORAY “erşeyimizi borçlu olduğumuz Atam seni çook özlüyoruz…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM