SAĞLIK İÇİN; SOSYAL ARALIK, MASKE, TEMİZLİK...

 • DOLAR
  7,2371
 • EURO
  8,5267
 • ALTIN
  447,38
 • BIST
  1,1762
Neler mi oluyor?

Neler mi oluyor?

  “OLAMAZ” DENİLEN GARİPLİKLER OLUYO!… HEM DE GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE!.. Konu bir milletvekili. Ne diyor önce ona bakalım; sonra da ne yapıyor onu görelim. (Yeniçağ yazarı Murat İDE’nin yazısından aktarımlıdır). O milletvekili partisinde iken bakın ne DİYOR; hem de Yüce Mecliste: * Diyarbakır’daki Nevruz gösterileri ve teröristin mesajının okunması, ihanetin kazandığı cüreti gösterir.. Türk Milleti bugünü […]

 

“OLAMAZ” DENİLEN GARİPLİKLER OLUYO!… HEM DE GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE!..

Konu bir milletvekili. Ne diyor önce ona bakalım; sonra da ne yapıyor onu görelim. (Yeniçağ yazarı Murat İDE’nin yazısından aktarımlıdır).

O milletvekili partisinde iken bakın ne DİYOR; hem de Yüce Mecliste:

* Diyarbakır’daki Nevruz gösterileri ve teröristin mesajının okunması, ihanetin kazandığı cüreti gösterir.. Türk Milleti bugünü asla unutmayacaktır..

* Bebek katilinin açıklamalarına izin verilen gösteriler, çözüm adlı ihanet projesinin, AKP-BDP(Hdp) ve pkk ortaklığı olduğunu gözler önüne sermiştir..

* Sayın Erdoğan, televizyon ekranlarından ”Ülkemizi terk etmeleri hâlinde, güvenlik güçlerimizin operasyon yapma lüksü yoktur. Bu operasyonlar da zaten durur” diyerek, adeta terör örgütüyle gözümüzün içine baka baka pazarlık yapmaktadır.* İmralı’daki bebek katiline ne sözler verdiniz? Oslo’da ve İmralı’da ne anlaşmalar yaptınız?* Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ndeki şu sözleri tam da bunları (Ak Parti’yi) tarif etmektedir: “Memleket dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler..”
***
Ve (Bunları söylerken) üyesi olduğu partide iken bu sözleri Meclis kürsüsünden söyleyen milletvekili partisinden istifa edip sözlerinin doğrudan muhatabı olan partiye geçti. Ve Reis, Salı toplantısında da, rozetini kendi elleriyle taktı.
BUNUN ÜZERİNE:
a) O milletvekilinin danışmanı, danışmanlıktan istifa ederken bakın ne dedi:
“Onurlu bir yenilgi, yüz kızartıcı bir zaferden daha iyidir.. Bu haramzade düzene boyun eğerek zafer kazanmaktansa, onurlu ve cesur insanlarla kaybetmeyi tercih ederim..”
b) Gazeteci Murat İDE, bakın ne diyor:
“Bunları diyen adam, en az, sözünü ettiği o ‘İhanet’ kadar cüret gösterip, dün gitti, Ak Parti sıralarında, hem de sırıtarak en ön sıraya oturdu.”Ve arkasından da, meclis kürsüsünden okuduğu Hitabe’nin can alıcı bölümünü hatırlatıyor:
– Şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler..Ne yazık ki; lanetler okuduğumuz, olmaz olsun böyle kirli siyaset dediğimiz bu.
ÖNEMLİ NOT: Konu olan yazının tamamına; Google’dan “Murat İde, Tasmalı Gazeteci” yazarak ulaşabilirsiniz.
06 ŞUBAT 2019

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM