Tarım News
İstanbul
DOLAR18.6349
EURO19.4274
ALTIN1059.1
Osman Selim Kocahanoğlu

Osman Selim Kocahanoğlu

Mail: [email protected]

SİYASAL İSLAMA BİR SORU

Yazılı basında okuduğumuza göre, Millî Mücadelenin başladığı ve şerefli bir zaferin ilk şahidi olan Afyon gibi bir ilin belediye başkanı Mehmet Zeybek, bir okulda verdiği konferansta şunları söylemiş:

"... Şuhut ilçemizin Kayabelen köyünde bundan 15 yıl önce yüksek graviteli bir petrol kuyusu bulundu ancak, LOZAN nedeniyle üzeri betonla kapatıldı..."

TPAO da bu konuda bir açıklama yaparak, bunun gerçek dışı ve yalan olduğunu söylemiş.

TPAO açıklamasında: "petrol keşfi için yapılan her arama kuyusunun dibinden gelecek zararlı gazlar için, açılan kuyular güvenlik nedeniyle betonla kapatılır..." demiştir.

Biz de sıradan bir insan olarak yüksek düzeyli bu belediye molozuna ve onu yetiştiren kültürün zihin kalitesine bir soru sorabiliriz.

Molla Beyefendi: "Madem beton dökeceksiniz, neden milyonlarca lira harcayıp kuyu açıyorsunuz, hem de bunu kendi iktidarınız döneminde yapıyorsunuz?"

Bir soru da ülkeyi yöneten İslamcı iktidara:

.. Müslümanlık acaba insanın beynini, insafını ve vicdanını kurutmak için gönderilmiş bir din midir? Veya İslamcı AKP, Allah tarafından bunun için görevlendirilmiş bir parti midir ki, bu adamlar, devamlı akıl dışı ZIRVALAR uyduruyor?

Sizin vicdanınızda arlanma, utanma diye bir duygu, hiç mi yok?

Yoksa Katip Çelebi'nin ÜMMET-İ BÜLEHA dediği BEHİME sınıfından mı oluyorsunuz?

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar