EnerjiSa
İstanbul
DOLAR31.0606
EURO33.6876
ALTIN2035.1
Süleyman Aygün

Süleyman Aygün

Mail: [email protected]

OLMUYOR ARKADAŞ!

Son kongreden değişim parolası ile çıkıp, ülke genelinde büyük heyecan yaratması beklenen Cumhuriyet Halk Partisi Anadolu şehirlerinde sınıfta kaldı.

Türkiye’de seçim kazanmayı Metropol şehirlerinden ibaret sanan CHP yönetimi, Anadolu il ve ilçelerinde aday adaylarını açıklamayarak, adeta seçmeni ve partili üyelerini hüsrana uğrattı.

Örneğin, benim bulunduğum Batı Karadeniz bölgesinde, Karabük iline bağlı Safranbolu ilçesinde tüm Türkiye’nin gözdesi olmuş, örnek gösterilen belediye başkanı Elif Köse’nin rüzgarını kullanamayan beceriksiz il yönetimi Karabük merkezde hala aday çıkartamadı.

Partinin her kademesinde görev yapmış, bölgesel oyu bir hayli fazla olan, her kesimden oy alma potansiyeli olan Bayram Karadağ’ı, aday adaylığını günler önceden açıklamasına rağmen, aday göstermeyen il yönetimi Deva Partisi il başkanı ve sağ görüşlü bir başka isimle flört halindedir.

Parti tabanından gelen itirazlara rağmen, kendisini partinin üstünde gören milletvekili Cevdet Akay ve yanında bulunan birkaç kişi Karabük’te partinin ve seçmenin kaderini belirlemektedir.

Olmuyor arkadaş!

Değişim parolası ile çıktığınız bu yolda, Anadolu şehirlerine üvey evlat muamelesi yapıp parti tabanlarının seslerini dinlemez adayları ‘’ön seçim‘’ ile belirlemez iseniz, sandığın dibini görürsünüz!

Benden söylemesi…

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar