EnerjiSA
İstanbul
DOLAR23.0707
EURO25.2131
ALTIN1458.0
Haber Başlık Üstü

Karadağ: Ellerindeki kiri başka yere bulaştırmaya çalışıyorlar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Karadağ: Ellerindeki kiri başka yere bulaştırmaya çalışıyorlar
Abone ol
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’nın ‘CHP’li belediyelerde yolsuzluk var’ sözlerine tepki gösterdi.

Adam kayırma ve yolsuzluğun nasıl yapıldığının kitabını yazanların her gün farklı ihale şaibeleriyle gündeme gelen mevcut yönetimin vekilinin CHP’li belediyelerde yolsuzluk yapıldığını iddia ettiğini söyleyen CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ , “Yolsuzluk patentini alanlar, elinde kiri başka yerlere bulaştırmaya çalışıyor. Ekonomiyi berbat edenler halkı her gün fakirleşmeye mahkum edenler her gün ihale yolsuzluğu ile gündeme gelenler kendi kapısının önünü temizlemeden bizim belediyelerimize iftar atmanın derdine düşmüş durumdalar” dedi.

YOLSUZLUKTA HERKESE DERS VERİRLER

Başta İstanbul olmak üzere Ankara gibi birçok büyükşehirde hala seçimi kaybetmeyi sindiremeyenlerin iftira atma derdine düştüğünü söyleyen Başkan Karadağ, “Halkımızın hizmetlerimizi de görmesiyle bir daha yönettiğimiz illerde seçimi kazanamayacaklarını bilen iktidar partisinin vekilleri iftira ile bizleri sindirebileceklerini ve belediyeleri tekrardan kazanabileceklerini sanıyorlar. Yolsuzluk da herkese ders verebilecek durumda olanların bizim belediyelerimizi ağızlarına almalarını da şaşkınlıkla karşılıyoruz.  2019 yılında yapılan belediye seçimlerinden bugüne partimizin oy oranının her geçen gün artması, vatandaşın ilgisinin partimize her geçen gün çoğalması birilerinin korkmasına neden oluyor. Adeta rüyalarına giriyor. İşte bu yüzden bu yükselişi nasıl durdurabiliriz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin nasıl önünü kesebiliriz diye düşünenler sadece iftiraya başvurabiliyor. CHP’li belediyelerde sadece vatandaşa hizmet olur. Bizim yönettiğimiz belediyelerde yetimin, halkın parası yolsuzluğa ve adam kayırmacılığa harcanmaz. Kendi belediyelerine akrabalarını işe dolduranlar, halkın parasıyla zevki sefa içerisinde yaşayanlar, halkın parasını hiç edenler kendi düştükleri çukura partimizin belediyelerini sokmaya çalışmasınlar.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Milletvekili Aytekin: Böyle giderse, peyniri sadece televizyonda göreceğizÖnceki Haber

Milletvekili Aytekin: Böyle giderse, pey...

AK Parti eski Milletvekili Turhan Çömez: Siyasete geri dönüyorum!Sonraki Haber

AK Parti eski Milletvekili Turhan Çömez:...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar