EnerjiSA
İstanbul
DOLAR20.9054
EURO22.4338
ALTIN1310.8
Haber Başlık Üstü

Film-San Vakfı'nın iftar yemeğinde izdiham yaşandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Abone ol
Film-San Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çağlar ve Başkan Yardımcısı Meral Konrat'ın Ataköy Garden'da verdiği iftarda geceye katılan konukları kapıda karşılaması herkesi mutlu etti.

1975 yılında kurulan Sanatçıların Sosyal Haklarını koruyan ve halen ilk ve en eski kurum olma özelliğini taşıyan Film-San Vakfı'nın Yönetim Kurulu Sanatçı dostlarına iftar yemeği verdi.

Ataköy Garden'de düzenlenen Film-San Vakfı iftar programında sanat dünyasından ve basın camiasından birçok isim bir araya geldi.

Film-San Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının katıldığı iftar programının açılış konuşmasını Film-San Vakfı Müdürü Kıvanç Terzioğlu yaptı.

İftar programına Türk sinemasının ve Yeşilçam’ın yıldızları; Engin Çağlar, Nuri Alço, Meral Konrat, Neslihan Akça, Semih Akça,  Murat Parasayar, Burçin Parasayar, Ayşe Mine, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Onur Akay, Bekir Aslantaş, Nilay Dorsa, Duygu Deneyici, Derya Özgören, Arzu Yetiş Kocatepe, Mert Kocatepe, Bülent Yetiş, Faruk Tuncel, Hilal Özdemir, Sibel Gökçe, Gülbin Vardar, Gökay Kalaycıoğlu, Murat Özen Reyhan Cansu, Nurcan Sabur, Esin Sabur, Hakan Solaker, Ahmet Kaplan, TUM-HABERLER.COM sitesinden Hikmet Aydoğan, Erden Aktoğu, İlker Alpkaya, Celal Karaali, Ayson Karabağ, Arto Şahinoğulları, Serkan Çılgın, Cenk İçten, Kadir Balık, Yeliz Akay, Serdar Akar, TMB TV Yöneticileri, Funda Akosman, Ferdi Gülyüz, Nur Ertürk, Nesli Özsoy, Gürsu Koçoğlu, İlyas Çağlayan ve Best Model of Türkiye yarışmasının sembol ismi, yapımcı, organizatör ve sanatçı menajeri Film-San Vakfı'nın ilk kurucularından Erkan Özerman ile sinema, sanat ve basın dünyasının emekçileri katıldı.

Film-San Vakfı Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek üçüncü kez başkanlığa seçilen Türk Sineması’nın ünlü yıldızı, Yeşilçam'ın renkli siması ve gülen yüzü, usta oyuncu Engin Çağlar (Ali Çağlan Övet) İftar programında yaptığı konuşmada, “1974'ten beri var olan bir vakfın başındayız. Son üç seçimde başkanlığı bana lütuf ettiler. Ben keyifli çalışıyorum,  yönetimimde hep hanımlar var. Her görevi hanımların iyi yaptığını düşündüğüm için hanımları yönetime aldım. Onlarla birlikte çalışmak büyük keyif. Film San Vakfı olarak, sinemayla ilgili müzikle ilgili tek vakıfız biz.” dedi.

İftar Yemeğinde Film-San Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çağlar, “Birçok projemiz var ve hepsini gerçekleştirecek çok değerli ekibimiz var. En yakın iki aya kadar Frankfurt Film Festivalini organize edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Film-San Vakfı Başkan Yardımcısı Meral Konrat ise, “Böyle önemli bir kuruluşun başkan yardımcılığına seçildim. Ben de başkan yardımcısı olarak Engin Çağlar’la birlikte çalışmaktan çok mutluyum. Büyük bir özveriyle sanatçılar adına çalışmaktan çok keyif alacağım. Çok sayıda proje var elimizde. Olgunlaştıkça yavaş yavaş hepsini duyuracağız. Ataköy Garden2daki misafirperveliklerinden dolayıda Sayın Mahmut Gazala, Yahya bey ve tüm burada çalışan ekibe sonsuz teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Film-San Başkan Yardımcısı Neslihan Akça da "böyle büyük bir ailenin üyesi olmaktan mutluyum. Çok güzel işlere imza atacağız" sözlerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Babacan: Türkiye yönetiminin tümüne talibizÖnceki Haber

Babacan: Türkiye yönetiminin tümüne tali...

BTP lideri Baş: Türkiye’de geçim Survivor yarışmasına döndüSonraki Haber

BTP lideri Baş: Türkiye’de geçim Survivo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar