• DOLAR
  5,7749
  % 0,08
 • EURO
  6,3880
  % -0,18
 • ALTIN
  277,7363
  % -0,07
 • BIST
  96.363
  % 1,02
Çukurova’da öğrencilere ders çalışma ortamı…

Çukurova’da öğrencilere ders çalışma ortamı…

Çukurova Belediyesi Atatürk Kadın Yaşam Köyü’nde bulunan kütüphanenin üniversite adaylarının ve KPSS’ye gireceklere çalışma ortamı sundu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sınava hazırlanan öğrenciler için çalışma ortamı oluşmasına katkı yaptı.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin ve KPSS’ye gireceklerin rahat, huzurlu ve konforlu bir ortamda ders çalışması için Başkan Soner Çetin, Çukurova Atatürk Kadın Yaşam Köyü’ndeki kütüphane bu amaçla kapılarını açtı.

Cumartesi ve Pazar günleri de olmak üzere sınava hazırlanan öğrenciler sabah 08:00 akşam 22:00 saatleri arasında Çukurova Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanabilecek.

Kütüphanenin hafta sonu hizmetinin KPSS gerçekleşinceye dek süreceği bildirildi.

Sağlanan çalışma ortamı için Başkan Çetin şunları söyledi:

“Bizlerin tam konsantrasyonla ders çalışmamız ve sınava hazırlanmanız gerekiyor. Bunun için mutlak sessizlik ve klimalı, konforlu bir ortama ihtiyacımız var. Sağolsun Sayın Başkanımız Soner Çetin bizler için bu hizmeti verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hem burada uygun ortamda sınava hazırlanıyoruz hem de derse ara verdiğimizde çay kahve ikramı yapılıyor. Böyle bir ortam sınava hazırlananlar için bulunmaz bir fırsat.

Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Onların Atatürk ilkelerine bağlı bireyler olarak topluma hizmet etmesi bizim için çok önemli. Biz de bu doğrultuda tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Sınava hazırlanan öğrencilerden çok talep gelince hiç düşünmeden Atatürk Kadın Yaşam Köyü’ndeki kütüphaneyi tahsis ettik. İhtiyaç olduğunda yeni kütüphaneleri gençlerimizin hizmetine sunacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM