X
https://imgyukle.com/f/2021/08/30/qErB0.jpg
CHP ve KILIÇDAROĞLU DOĞRU SÖYLEMİYOR

CHP ve KILIÇDAROĞLU DOĞRU SÖYLEMİYOR

ABONE OL
8 Ekim 2021 12:49
CHP ve KILIÇDAROĞLU DOĞRU SÖYLEMİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP ve Kılıçdaroğlu Anayasa’nın değiştirilemez ve değiştirilmesi bile teklif edilemez denilen ilk dört maddesi ile ilgili konuda, hem CHP Milletvekili Kabaoğlu’nun yazdığı ve hemde Kılıçdaroğlu’nun önsöz yazdığı anayasa ile ilgili taslak kitapçıkta ve 2015 yılında Kılıçdaroğlu’nun PKK’nın HDP gibi o dönem ‘legal’ olan İMC televizyonuna verdiği demeçte ilk 4 maddenin değiştirileceği belirtiliyor.

Bu Kabaoğlu’nunda bizzat kabul ve itiraf ettiği gibi, İYİ Parti ve PKK’nın bir alt birimi olan HDP’nin katılımıyla hazırlanan taslakta Türk Milleti, Atatürk Milliyetçiliği, Türk Vatandaşı kavramları ortadan kaldırılıyor.

Saf milletimizde her şey ortada iken, CHP ve Kılıçdaroğlu bu konuda resmen yalan söylerken bunlardan medet umuyor.

Yani yeni anayasa ile ABD’nin BOP kapsamında Türkiye Cumhuriyeti, özerklik adı altında eyaletlere ‘Kürdistan kurdurmak’ için dağıtılmak isteniyor.

Bunlardan medet umanlar ise bu gizli BOP planını göremiyor. Yada görmek işine gelmiyor.

Bu arada bunlardan medet umanlarda esasında bir ABD gizli ( Gladyo destekçisi) yanaşması rolünü oynuyor.

Bunların içinde, bilinen çok sayıda sözde Atatürkçüyüm, Kemalistim, Milliyetçiyim, liberalim, ülkücüyüm, dindarım diyen ilkesiz ve siyasi
olarak bitmiş, kendine bir statü, kapı ve liman arayan bir çok bilindik isimde var.

Hatırlarsınız, eski bir CİA Ankara istasyon şefi, kitaplarada geçen sözüyle şöyle demişti: ‘biz hem muhalefet hemde iktidardayız. Biz meclisin her yerindeyiz’ demişti.

Bugün Erdoğan’ın defolarını gösterip Türk Milletini sıtmaya razı etme operasyonu, FETÖ ve PKK işbirlikçisi ve Türkiye’nin hem sarı muhalefet olarak ve hemde iktidar içindeyken bu kötü duruma düşmesinden sorumlu bu 6 partinin yönetimiyle birlikte, bugün tüm hızıyla ve her türlü imkan kullanılarak, ABD yayın organlarıda yanlarına alınarak kamuoyunda sürüyor.

Aklı vucüdunu terk etmiş bir çok sözde ‘Atatürkçü ve Cumhuriyetçide’ kendi alternatiflerini yaratmayıp, işin kolayına kaçarak, bir sığıntı gibi bunların peşinden resmen Anayasa değişikliği tuzağı ile Türkiye’yi dağıtmaya gidiyor.

En kötü iktidar bile eğer doğru alternatif yaratılmadan, demokrasi ve parlementer rejim getireceğiz hileleriyle yıkılırsa, orası millet ve devlet için yangın yerine döner.

Devlet ve millet daha büyük bir felakete sürüklenir.

Devlet dağılır.

Bunun tarihte çok örneği vardır.

Böyle Atatürkçülük, Cumhuriyetçilik olmaz.

Bunun adı Türkiye, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığıdır. Yanaşmalıktır.

Siz kimin vatanını kimle birlikte hareket ederek dağıtıyorsunuz be bedbahtlar?

Bu millet bu zokkayı yutarmı sandınız?

Türkiye’nin kurtuluşu için Tek Yol Üçüncü ve Milli Yoldur.

Milli olarak ve birlikte hareket ederek iktidara alternatif olmayanlar kaybetmeye mahkumdur!

Son olarak her zaman olduğu gibi:

Atatürk’le kalın.
Cumhuriyetle kalın.
Hoşçakalın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.