SAĞLIK İÇİN; SOSYAL ARALIK, MASKE, TEMİZLİK...

 • DOLAR
  7,2371
 • EURO
  8,5267
 • ALTIN
  447,38
 • BIST
  1,1762
Bluetooth Kulaklık

Bluetooth Kulaklık

Bir aktivite yaparken ya da gittiğiniz yerde müzik dinlerken diğer insanlara rahatsızlık vermemek insanların birinci ihtiyacıdır.

 

Bir aktivite yaparken ya da gittiğiniz yerde müzik dinlerken diğer insanlara rahatsızlık vermemek insanların birinci ihtiyacıdır. Bu yüzden bir kulaklık seçerken bu kulaklığın dışarı ses verip vermediğine son derece dikkat edilmesi gerekir. Özellikle son senede çıkan ve ucuz üretim dahilinde üretilmiş kulaklıklar sesin kalitesini bozarak kulaklık dışına da ses vermektedir. Bu da kafe ya da otobüs gibi yerlerde müzik dinlerken diğer insanların dikkatini çekerek rahatsızlık vermektedir. Bu yüzden alacağınız kulaklığı daha alırken dikkat ederek almalı, dışarıya ses verip vermediğini bir diğer arkadaşınız ya da çalışanlar ile test etmelisiniz. Üstelik günümüzde revaçta olan ve diğer kulaklıklara göre bir kablo bağlantısı gerektirmeyen bluetooth kulaklık çeşitleri bu iş için tam uygundur.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Çalışır?

Çalışma prensibi olarak son 20 yılın en güzel teknolojilerinden birini kullanan kulaklıklar, bluetooth yardımıyla telefonunuza ya da bilgisayarınıza bağlanarak gelen sinyallerin sese dönüşmesi aracılığı ile bluetooth kulaklık içerisinde yer alan minik ama güçlü hoparlörlere iletilmesi ile çalışır. Bu sinyaller GHZ denilen ufak radyasyon dalgaları ile yayılmaktadır ve bir diğer arkadaşı olan Kızılötesi teknolojisine göre daha hızlı reaksiyon göstermektedir. Bu sayede kulaklığınız üzerinde bulunan alıcılar telefonunuz ya da bilgisayarınızdan gelen verileri en kısa zamanda işleyerek izlediğiniz dizinin ya da filmin görüntüsü ile sesinin kaymamasını amaçlar. Bunu yaparken de arada kablo bağlantısı olmadığı için konforu en yüksek seviyede tutmayı hedefler.

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Fiyat açısından ve model açısından birçok kullanıcıya hitap edebilecek ürünler, birçok kulaklık ve telefon üreticisi tarafından üretilmektedir. İçerisinde kullanılan malzeme ve teknolojilere aşina olan bu şirketler bu tarz ürünleri oldukça ucuz fiyatlara mal edebilirken bizlere de kullanabileceğimiz blutetooth kulaklık çeşitlerini üretir. Arada bir kablo bağlantısı olmadığı için kendi güç kaynağına ihtiyaç duyan bu ufak elemanlar, içerisine yerleştirilen ve fazla kapasitesi olmasa da uzun süreler bize hizmet edebilecek pilleri kullanır. Bu tarz kulaklıklar genellikle 400 ila 1200 mAh batarya kullanır. Sizler de bir adet bluetooth kulaklığa sahip olmak istiyorsanız https://www.incehesap.com/bluetooth-kulaklik-fiyatlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bluetooth kulaklık

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM