“AK Parti’nin Türkiye’yi demokraside ve ekonomide getirdiği seviye…”

“AK Parti’nin Türkiye’yi demokraside ve ekonomide getirdiği seviye…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Yalova, Kırklareli, Edirne, Sakarya ve Çanakkale 7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Yalova, Kırklareli, Edirne, Sakarya ve Çanakkale 7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “AK Parti’nin 18 yıllık iktidarında Türkiye’yi demokraside ve ekonomide getirdiği seviyeyi görmemek için gözlerini kapatanları, kulaklarını tıkayanları, kalplerini karartanları da biliyoruz” sözlerine de yer verdiği konuşmasının öne çıkanları şöyle;

“2001 yılı Ağustos ayında kurduğumuzda milletimiz bize hem geçmişin eksiklerini tamamlama hem de geleceği inşa görevi vermişti. Girdiğimiz 15 genel seçimin, mahalli seçimin, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ve halk oylamasının tamamında AK Parti’yi sandıktan birinci çıkartan milletimize şükranlarımı demokraside ve ekonomide yaptığımız hizmetlerle ortaya koyduk.

Milletimiz de girdiğimiz her zorlu mücadelede, 15 Temmuz’da olduğu gibi yanımızda yer alarak, bize istikamet göstererek, destek ve cesaret vererek her daim vefasını gösterdi.

Türkiye bugünlere kolay gelmedi. Bin yıldır üzerinde yaşadığımız bu topraklarda elde ettiğimiz her kazanımın gerisinde milyonların alın teri, milyonların emeği ve azmi, milyonların kanı, hazmedemeyenler olduğunu biliyoruz.

Rahmetli Menderes’in öncülüğünde geçtiğimiz milletin değerlerine dayalı çok partili siyasi hayata birlikte ellerinden kayıp giden tek parti faşizmine hala özlem duyanlar olduğunu biliyoruz.

AK Parti’nin 18 yıllık iktidarında Türkiye’yi demokraside ve ekonomide getirdiği seviyeyi görmemek için gözlerini kapatanları, kulaklarını tıkayanları, kalplerini karartanları da biliyoruz.

Milletten, demokrasinin kuralları ile alamadıklarını eskiden olduğu gibi kendilerine takdim ini bekleyenler hiç kusura bakmasınlar daha çok beklerler

Ülkemizin dört bir yanında her gün yeni projelerin, yeni hizmetlerin temeli atılıyor ve açılışı gerçekleştiriliyor. Çünkü Türkiye’nin boş laflara, kuru görüntüleri sahte yaşayanlara değil işte böyle gerçek icraatları ihtiyacı var.

İnşallah 2023 seçimlerinde milletimizin karşısına çok daha büyük bir vizyonla, çok daha büyük bir heyecanla çıkacağız. Çünkü biz Cumhur ittifakıyız, çünkü biz AK Partiyiz, çünkü biz milletin bağrından çıkmış ve sadece millete borcu olan bir hareketiz, çünkü biz mazlumların ve mağdurların umudu Türkiye’yiz.”

Hibya Haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM